CLAG050WM41A XX

| panel model | CLAG050WM41A XX |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5 inch, 720×1280 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAG050WM41A XX cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Liczba pikseli | 720(RGB)×1280 (WXGA) |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar (mm) | 62.1 × 110.4 (H×V) |
| Kontur (mm) | 64.1 × 117.235 × 0.4 (H×V×D) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Leczenie | Without Polarizer |
| Luminancja | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Odpowiedź | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Tryb pracy | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Grubość szkła | 0.20+0.20 mm |
| Transmisyjność | 4.2% (Typ.)(with Polarizer) |
| Głębia koloru | 70% (CIE1931) |
| Podświetlenie | No B/L |
| Masa | - |
| Częstotliwość odświeżania | - |
| Ekran dotykowy | PCAP, On-Cell |
| Lista IC sterowników | Suggest COG HX8394F310PD200-P |
| Max. Oceny | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CPT CLAG050WM41A XX.
CPT CLAG050WM41A XX są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAG050WM41A XX pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAG050WM41A XX lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAG050WM41A XX na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAG050WM41A XX są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAG050WM41A XX pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAG050WM41A XX lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAG050WM41A XX na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CLAG050WM41A XX"
- CPT CLAG050WM41A XX
- Arkusz danych CLAG050WM41A XX
- Obraz CLAG050WM41A XX
- Cena CLAG050WM41A XX
- Dystrybutor CLAG050WM41A XX

